Podziękowania o. Pascal`a

14 IX 2009 r.

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Ojciec Pascal GARASOMA ( Kongo ) ze zgromadzenia Misjonarzy Kombonianów działających w Krakowie.
W imieniu naszej wspólnoty, serdecznie dziękuję Ks. Proboszczowi, innym Kapłanom i całej parafii za wspaniały dzień misyjny w Parafii pw. Św. Zygmunta i Św. Jadwigi Śląskiej w Koźlu w dniu 13 / 09 / 2009 roku.
Zaskoczyła mnie bardzo tak dobra atmosfera misyjna która istnieje na terenie parafialnym. Wszyscy Ksieża także Pani gospodynie są pokorni, mili i sympatyczni; dobry klimat rodzinny jest w plebanii. Parafialnie są również mili, otwarci na drugiego człowieka i zainteresowali się sprawą misji. Porozmawiali ze mną, zrobili zdjęcia ze mną na pamiątkę, nawet inni sprawdzili czy jestem prawdziwym afrykańczykiem, dotykając mnie. Bardzo zadowolony jestem z tego dnia misyjnego i na zawsze będę pamietać o was poprzez obraszki Matki Boskiej z waszego Kościoła. Wszystkie pieniądze ( materiały misyjne + Ofiara dowolna ) były 8.657 zł. Serdecznie Wam dziękuję i Bóg zapłać za waszą otwartość i hojność.

Z Bogiem!

o. Pascal`a Garasoma Subari