Tu jesteś » Ogłoszenia

I Niedziela Adwentu

01 XII 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na remont parafialnego kościoła. Za tydzień kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu, a do puszki można będzie złożyć ofiarę na Kościół na Wschodzie.
  • Ofiary na remont naszego parafialnego kościoła można wpłacać również na konto parafialne: 52 88821032 2001 0000 1397 0001 z dopiskiem: DAROWIZNA NA CELE KULTU RELIGIJNEGO.
  • Dzisiaj po Mszy św. Marianki będą rozprowadzały wieńce adwentowe oraz świece Caritas na stół wigilijny. Fundusze z Wigilijnego Dzieła przeznaczone zostaną na dofinansowanie projektów pomocy dla dzieci. Są też do nabycia opłatki.
  • Od poniedziałku do piątku Msze św. roratnie o godz. 18.00. Tematem rorat będzie osoba kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa we Mszach roratnich oraz przynoszenia lampionów i serduszek z napisanymi dobrymi uczynkami. Tradycyjnie do tematyki rorat będą nawiązywały wieczorne audycje w Radiu Doxa o godz. 19.15.
  • W Kobylicach roraty o godz. 17.00 (oprócz wtorku).
  • We wtorek o godz. 9.00 spotkanie Zelatorek na plebanii.
  • We wtorek o godz. 19.15 zapraszamy przedstawicieli rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. (po dwie osoby z każdej klasy) na spotkanie na plebanii.
  • W środę o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • W czwartek o godz. 17.00 Godzina Święta.
  • W piątek nabożeństwo do NSPJ rano po Mszy św. o godz. 8.00 i po południu o godz. 17.30.
  • W piątek o godz. 19.00 Msza św. roratnia dla młodzieży w kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  • Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w sobotę 21 grudnia.
  • Ruch Szensztacki w diecezji opolskiej zaprasza w najbliższą sobotę (7.12) na adwentowe czuwanie w Opolu-Winowie. Rozpoczęcie o godz. 16.00.
  • W sobotę od godz. 17.00 okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
  • W niedzielę (8.12) od godz. 12.00 do 13.00 Godzina Łaski.
  • Dzisiaj (1.12) o godzinie 16.00 w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu odbędzie się Ekumeniczna Modlitwa Młodych. Biskup Opolski zaprasza młodzież i wiernych całej diecezji. Więcej na stronie www.botafe.pl w zakładce: Aktualności.
  • W kancelarii parafialnej są już dostępne opłatki wigilijne i świece Caritas.
  • W sobotę (7.12) odbędzie się „VIII Bieg Mikołajowy” organizowany przez Klub Sportowy „KOZIOŁEK” Celem imprezy oprócz propagowania zdrowego trybu życia jest wsparcie leczenia czteroletniego Szymonka Świdra, który walczy ze złośliwym nowotworem wątroby. Szczegóły są dostępne na plakatach.
  • W dniach od 10 - 22.07. 2020 organizujemy pielgrzymkę autokarową do Fatimy. Odwiedzimy również m.in.: Ars, Lourdes, Montserrat, Santiago de Compostela, La Salette, Barcelonę. Program dostępny jest w gablocie i w zakrystii. Zapisy w kancelarii.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

01 XII 2019 r.

† Teresa Kabot (l.62) z ul. Archimedesa

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...