Zapisy na XXXII Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

09 VIII 2008 r.

Grupa dekanatów Kędzierzyn i Koźle to 2 żółta. Zapisać się do tej grupy można w kancelarii od poniedziałku do piątku (w godz. 9.00 do godz. 12.00).

Opłata Pielgrzymkowa przy zapisie 12 złotych.

Bagaż będzie przyjmowany w poniedziałek 18 sierpnia 2008 od 18.00 do 18.45 przy Kościele Parafialnym w Koźlu od 19.00 do 20.00 przy kościele pw. św. Mikołaja w Kędzierzynie przy składaniu bagażu pobierana będzie opłata przez kierowców 22 złote.

Osoby po raz pierwszy wybierające się na pielgrzymkę muszą koniecznie uzyskać informacje u tych, którzy brali już udział w pielgrzymce lub mogą przyjsc na spotkanie organizacyjne w niedzielę 10 sierpnia na godz. 16.15 do Kościoła p.w. Ducha Św. i NMP Matki Kościoła przy Osiedle Piastów.

Pielgrzymka wyruszy tradycyjnie z Rynku Kozielskiego we wtorek 19 sierpnia o godzinie 8.00
Grupę poprowadzi kierownik: Ks. Tomasz Fortalski a pomagac mu będą Księża z dekanatu Kędzierzyn, Koźle i Gościęcin.

x. M.