Love Story w Koźlu

07 V 2011 r.

W kościółku Wniebowzięcia NMP o godz. 19:00 rozpoczął się koncert zespołu Love Story z Raciborza. Już kilka tygodni wcześniej można było nabyć ich płytę i w naszej parafii. Zespół zaprezentował swoje utwory a koncertu wysłuchało ok 150 młodych ludzi.

Love Story - Pierwszy koncert zespołu odbył się w lutym 2007 roku w Raciborzu. Przez następne 2 lata zespół działał i koncertował w wielu miastach i miasteczkach. Pod koniec 2009 r. Love Story nagrywa pierwszą studyjną płytę zespołu pt. Talitha Kum. Już kilka dni po wpuszczeniu krążka w tzw. obieg, został on okrzyknięty Debiutem Roku przez Listę Przebojów Muzyczne Dary Darka Ciszewskiego i Janusza „Yaniny” Iwańskiego. W ciągu trzech miesięcy od premiery płyty zespół sprzedał ponad 1000 egz. 30 kwietnia 2011 roku zespół zdobył nagrodę Złoty gong w kategorii „debiut roku” na gali Muzycznych Darów.