Misje Święta w parafii

28 IV 2012 r.

MODLITWA W INTENCJI MISJI ŚWIĘTYCH
Dobry i Miłosierny Boże! Pragniemy, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni. Potrzeba do tego łaski Bożej i dlatego z wielką ufnością wołamy: „Przyjdź Królestwo Twoje”. Dopomóż nam przygotować się dobrze do Misji i przeżyć je tak, aby wszyscy wyznawcy Jezusa Chrystusa żyli jak prawdziwi wyznawcy miłości i przebaczenia. Napełnij nas pragnieniem ratowania nie tylko siebie, ale i wszystkich naszych braci i sióstr żyjących w grzechu abyśmy wszyscy nawrócili się do Boga. Duchu Święty, Boże! Użycz misjonarzowi światła i łaski, żeby nas nauczył, jaka jest wola Boża i co nam służy do zbawienia. Niech Boże Słowo przez niego głoszone oświeci nas i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi. Prosimy Cię przez Syna Twego Jezusa Chrystusa. Maryjo, Matko Kościoła, Święty Zygmuncie i wszyscy nasi święci Patronowie – wspierajcie nas swoim wstawiennictwem. Amen.

x.S