Dekanalny turniej LSO w piłkę nożną

16 II 2013 r.

W sobotę 16 lutego na hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 1 odbył się Ministrancki Turniej Piłki Nożnej Dekanatu Koźle. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Do rozgrywek zgłosiły się drużyny z parafii Koźle, Koźle - Rogi i Większyce. Mistrzem dekanatu Koźle w kategorii szkoła podstawowa zostali ministranci z parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śl. w Koźlu, w kategorii gimnazjum ministranci z parafii p.w. NMP Królowej Świata w Koźlu - Rogach, a w kategorii szkoła średnia ministranci z Większyc. Po zakończeniu zmagań na boisku ministranci spotkali się w domu katechetycznym na poczęstunku oraz na wręczenie pucharów i pamiątkowych dyplomów. Serdecznie dziękujemy ministrantom za podjęty trud sportowej rywalizacji i wszystkim tym którzy pomogli zorganizować ten turniej w sposób szczególny Dyrekcji Publicznego Gimnazjum nr 1 za udostępnienie sali gimnastycznej.

x.S