Duchowa adopcja.

24 III 2009 r.

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem Świętego Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem(am), a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę daj Rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

Do powyższej modlitwy, codziennie odmawianej, należny dołączyć "dziesiątek" różańca, można także dodatkowe dzieło miłosierdzia i po złożeniu przyrzeczenia w dniu 25 marca po Mszy św o 18:00 można rozpocząć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego dzieła modlitewnego.