Tu jesteś » Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła

29 IX 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na remont naszego kościoła.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
  • Dzisiaj Słowo Boże wygłosił o. Robert Skup OMI.
  • Po Mszy św. są do nabycia kalendarze misyjne oo. Oblatów.
  • Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami za zmarłych o godz. 17.15. Wypominki można składać w kancelarii lub w zakrystii przed nabożeństwem.
  • Przez cały październik wierni odmawiający różaniec mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Nabożeństwo różańcowe w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  • Zapraszamy na spotkanie oazy młodzieżowej w czwartek o godz. 18.45 w salce katechetycznej.
  • W piątek o godz. 17.00 dzieci pierwszokomunijne otrzymają różańce.
  • W piątek Msza św. szkolna o godz. 18.00.
  • W piątek Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00. Następnie spotkanie w salce katechetycznej.
  • Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • W sobotę (5.10) pielgrzymka wolontariuszy i pracowników Caritas do Trzebnicy.
  • W przyszłą niedzielę (6.10) przeprowadzony zostanie ,,III CROSS DUATHLON TWIERDZA” – szczegóły w gablocie.
  • Informacja o spotkaniach dla kandydatów do bierzmowania znajduje się w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej w aktualnościach.
  • Serdecznie zapraszamy na jesienne spotkanie Bractwa św. Józefa 2.10 (środa) w parafii św. Józefa w Raciborzu-Ocicach dla rejonu Racibórz o godz. 17.30.
  • We wrześniu rozpoczął się nowy cykl „Źródła wiary”, w którym Marta Prochera i o. Bonawentura Smolka OFM omawiają wezwania modlitwy Ojcze nasz. Radio Doxa od poniedziałku do piątku o godz. 11.45 (i powtórka o godz. 22.20).
  • Wyjazd do Częstochowy na odpust Matki Bożej Różańcowej odbędzie się 6 października o godz. 7.00 z ul. Chrobrego, o godz. 7.15 z ul. Bończyka. Koszt przejazdu wynosi 35 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

29 IX 2019 r.

† Józef Lemiński (l.70) z ul. Piastowskiej, pogrzeb we wtorek o godz. 11.00

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...