Tu jesteś » Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła

6 X 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na remont naszego parafialnego kościoła. Za tydzień kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu. Do puszki będzie można złożyć ofiarę na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  • Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  • Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami za zmarłych o godz. 17.15. Wypominki można składać w kancelarii lub zakrystii przed nabożeństwem.
  • Nabożeństwo różańcowe w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • W piątek Msza św. szkolna o godz. 18.00.
  • W piątek Msza św. dla młodzieży o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
  • Informacja o spotkaniach dla kandydatów do bierzmowania znajduje się w gablocie przy kościele oraz na stronie internetowej w aktualnościach.
  • Duszpasterstwo misyjne zaprasza na jesienne spotkanie misyjne 12 października do Raciborza w klasztorze Annuntiata (ul. Starowiejska 152).
  • W sobotę 12 października w kościele Ducha Świętego w Opolu-Winowie odbędzie się Diecezjalny Kongres Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Katolickich. Do udziału zapraszamy wszystkich zaangażowanych oraz sympatyków grup zrzeszających katolików świeckich. W programie kongresu m.in. konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu, spotkanie w grupach i Msza św. Rozpoczęcie o godz. 14.30. Zakończenie o godz. 20.00.
  • W przyszłą niedzielę (13.10) młodzież będzie rozprowadzała kremówki papieskie w ramach niedzieli papieskiej.
  • W przyszłą niedzielę (13.10) nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00 z procesją wokół kościoła.
  • W piątek 18 października w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Opolu-Winowie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia. Pielgrzymka rozpocznie się nabożeństwem różańcowym o godz. 18.00 oraz Mszą św. o godz. 18.30, której przewodniczyć będzie bp Andrzej Czaja.
  • W sobotę 19 października odbędzie się 4. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca na Górę św. Anny. Rozpoczęcie o godz. 10.00, zakończenie ok. 15.30.
  • W Radiu Doxa od poniedziałku do piątku o 17.45 audycja Misja Maryja, przygotowana przez siostry z misyjnego Zgromadzenia Sióstr Służebnic Ducha Świętego.
  • Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się 18 listopada o godz. 18.30 w salce przy parafii Ducha Świętego na osiedlu Piastów.