Tu jesteś » Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła

13 X 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu. Za tydzień kolekta na misje.
  • Dzisiaj po Mszy św. młodzież rozprowadza kremówki.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła o godz. 17.00.
  • Nabożeństwo różańcowe w wypominkami za zmarłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.15.
  • Nabożeństwo różańcowe w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • Zapraszamy do kościoła na spotkanie dzieci pierwszokomunijne ze SP 20 i innych szkół w poniedziałek o godz. 16.15.
  • W poniedziałek (14.10) spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR. O godz. 18.00 Msza św. w kościele parafialnym. Następnie spotkanie w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP. Temat spotkania: Przeżywanie swojej złości i gniewu.
  • Zapraszamy do kościoła na spotkanie dzieci pierwszokomunijne ze SP 12 we wtorek o godz. 16.15.
  • W środę o godz. 18.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Jadwigi Śl. Słowo Boże wygłosi ks. Paweł Dubowik, krajowy duszpasterz Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.
  • W Kobylicach spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz. 16.30.
  • W Biadaczowie spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek po różańcu.
  • W czwartek nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15 poprowadzą siostry misjonarki z Raciborza.
  • W piątek Msza św. szkolna o godz. 18.00.
  • Msza św. dla młodzieży w piątek o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP. Następnie wyjazd na czuwanie modlitewne do Sławięcic.
  • W piątek (18.10) w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Opolu-Winowie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia. Spotkanie rozpocznie się nabożeństwem różańcowym o godz. 18.00, Msza św. o godz. 18.30.
  • Nauki przedmałżeńskie od dnia 18 listopada o godz. 18.30 w parafii Ducha św. na Piastach w Kędzierzynie-Koźlu.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

13 X 2019 r.

† Irena Krząkała (l.68) z ul. Anny, † Tadeusz Iłowski (l.84) z ul. Konopnickiej, † Wiktoria Musioł (l.80) z ul. Targowej

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...