Tu jesteś » Ogłoszenia

XXIX Niedziela Zwykła

20 X 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby misji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Dzisiaj liczymy dominicantes i communicantes czyli ilość uczestników niedzielnej liturgii i przystępujących w tym dniu do Komunii św.
  • Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.
  • Nabożeństwa różańcowe z wypominkami za zmarłych od poniedziałku do soboty o godz. 17.15.
  • Nabożeństwa różańcowe w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • W piątek Msza św. szkolna o godz. 18.00.
  • Msza św. dla młodzieży w piątek o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP oraz spotkanie w salce.
  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się od dnia 18 listopada o godz. 18.30 w parafii Ducha św. na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na Ławkę Go! – diecezjalne spotkanie młodych. Wydarzenie adresowane jest do osób w wieku licealnym i studentów. Spotkanie odbędzie się w dniach 25-27 października w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Szczegóły i zapisy na stronie www.botafe.pl
  • Urszula i jej akustyczne trio, a także Anna Maria Mbayo z repertuarem piosenek Czesława Niemena - to atrakcje koncertu charytatywnego na rzecz opolskiej katedry, który odbędzie się w niedzielę 27 października w auli Wydziału Teologicznego UO. Bilety-cegiełki na koncert kosztują 30, 40 i 60 zł. Od dziś można je kupić w trzech punktach: w kancelarii parafii katedralnej, w furcie opolskiej Kurii Diecezjalnej oraz na portierni Wydziału Teologicznego UO. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz renowacji opolskiej katedry.
  • W październiku – miesiącu maryjnym przypominamy o radiowym Różańcu. Każdy ze słuchaczy może aktywnie włączyć się do wieczornej modlitwy na antenie Radia Doxa – od poniedziałku do piątku o 21.30, a w soboty i niedziele o 20.00. Na telefony czekamy pod numerem 77 45 66 777, natomiast swoje intencje można wysłać na adres: rozaniec@doxa.fm.