Tu jesteś » Ogłoszenia

XXX Niedziela Zwykła

27 X 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na remont naszego parafialnego kościoła a na filiach kolekta na utrzymanie kościołów.
  • Dzisiaj nabożeństwo różańcowe w Kobylicach o godz. 14.30 poprowadzą Siostry Elżbietanki z Koźla.
  • Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00 poprowadzi Zespół Parafialny.
  • Nabożeństwo różańcowe z wypominkami za zmarłych od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15.
  • Nabożeństwo różańcowe w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty w czasie modlitwy różańcowej.
  • W czwartek (31.10) zapraszamy na Orszak Świętych. Msza św. o godz. 18.00 w kościele Ducha Św. na Osiedlu Piastów. Następnie wyruszy procesja w towarzystwie świętych do kościoła św. Mikołaja. Można przebrać się za świętego.
  • W piątek (1.11) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę (z wyjątkiem Mszy o godz. 9.15 i 15.00). O godz. 14.00 zapraszamy na nabożeństwo z wypominkami na cmentarzu, a wieczorem o godz. 19.00 nabożeństwo na cmentarzu poprowadzi młodzież.
  • W piątek (1.11) Msze św. w Kobylicach o godz. 7.30 i 10.30, a w Biadaczowie o godz. 9.00.
  • Nabożeństwo na cmentarzu w Kobylicach z modlitwą za zmarłych wypominanych w piątek (1.11) o godz. 14.00 a w Biadaczowie o godz. 15.15. Wypominki za zmarłych można przynosić do zakrystii.
  • W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w Koźlu o godz. 6.30, 8.00, 10.00 i 18.00.
  • W sobotę Msza św. w Kobylicach o godz. 10.30 i 17.00; w Biadaczowie o godz. 9.00.
  • Grupy modlitewne zapraszają w sobotę o godz. 15.00 na modlitwę różańcową na cmentarzu.
  • Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty w Koźlu i na filiach w czasie nabożeństwa różańcowego.
  • W czwartek popołudniu i w piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • Odwiedziny chorych będą za dwa tygodnie w sobotę 9 listopada.
  • Chór Cantabile świętuje w tym roku 15-lecie działalności. Z tej okazji grupa wystąpi ze specjalnym koncertem, który odbędzie się w Domu Kultury „Chemik” 27 października o godz. 15.00.
  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się od dnia 18 listopada o godz. 18.30 w parafii Ducha św. na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Caritas poszukuje pielęgniarki do pracy. Informacje w parafii na Osiedlu Piastów.
  • W Radio Doxa 1 listopada o godz. 10.30 transmisja Mszy św. z katedry opolskiej.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

27 X 2019 r.

† Irena Niedźwiecka (l.78) z ul. Spółdzielców

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...