Tu jesteś » Ogłoszenia

XXXI Niedziela Zwykła

03 XI 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na remont naszego parafialnego kościoła oraz na utrzymanie filialnych kościołów. Za tydzień kolekta na potrzeby diecezji i seminarium duchownego w Opolu.
  • Dzisiaj nabożeństwa różańcowe z wypominkami: w Kobylicach o godz. 14.30, w Biadaczowie o godz. 15.15.
  • Dzisiaj nabożeństwo różańcowe z wypominkami o godz. 17.00.
  • Nabożeństwo różańcowe z wypominkami w Koźlu od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.
  • Modlitwa różańcowa za zmarłych od poniedziałku do piątku w Kobylicach po Mszy św., a w Biadaczowie o godz. 18.00.
  • W sobotę (9.11) odwiedziny chorych od godz. 9.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.
  • W sobotę od godz. 17.00 okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
  • W Kobylicach w sobotę (9.11) tradycyjne obchody św. Marcina. Początek koło sklepu o godz. 16.40. Następnie przejście w orszaku ze św. Marcinem do kościoła. O godz. 17.00 Msza św. podczas której uczniowie ze szkoły w Landzmierzu, przybliżą nam fakty z życia św. Marcina. Po Mszy św. zapraszamy na słodki poczęstunek do świetlicy.
  • W niedzielę 10 listopada z inicjatywy Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będziemy obchodzić 11. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: «Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie». Wyrazem materialnego wsparcia chrześcijan w Sudanie będzie zbiórka do puszek przed kościołem.
  • W zakrystii jest dostępny Gość Niedzielny w cenie 6 zł.
  • Wierni, którzy nawiedzą cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada mogą uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych.
  • W gablocie i na stronie internetowej jest informacja o spotkaniach dla kandydatów do bierzmowania.
  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się od dnia 18 listopada o godz. 18.30 w parafii Ducha św. na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu.
  • Caritas poszukuje pielęgniarek do pracy. Informacje w parafii na osiedlu Piastów.
  • Diecezjalne Duszpasterstwo Rolników zaprasza na Mszę świętą i spotkanie dla absolwentów Uniwersytetu Ludności Wiejskiej oraz wszystkich zainteresowanych rolników, które odbędzie się w sobotę 9 listopada o godz. 10.00 w kościele Wniebowzięcia NMP w Opolu-Gosławicach.
  • Krajowe Duszpasterstwo Kolejarzy zaprasza na 36. Ogólnopolską Pielgrzymkę Kolejarzy na Jasną Górę z okazji święta patronalnego św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Pielgrzymka odbędzie się 16 i 17 listopada.