Tu jesteś » Ogłoszenia

XXXIII Niedziela Zwykła

17 XI 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta również na ten cel, a do puszki będzie można złożyć ofiarę na remont katedry opolskiej.
  • Spotkanie kręgu biblijnego w środę o godz. 19.00 w salce przy kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W piątek o godz. 18.00 Msza św. szkolna.
  • W piątek o godz. 19.00 Msza św. dla młodzieży w kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W sobotę od godz. 17.00 okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
  • W zakrystii jest dostępny Gość Niedzielny w cenie 6 zł.
  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się od dnia 18 listopada o godz. 18.30 w parafii Ducha św. na osiedlu Piastów w Kędzierzynie-Koźlu.
  • W poniedziałek 18 listopada o godz. 18.30 w parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu «Rozmowy u Wawrzyńca». Gościem będzie dr inż. Jacek Pulikowski, specjalista w sprawach rodzinnych, konsultant KEP ds. rodziny.
  • Zapraszamy mężczyzn na spotkanie z Donaldem Turbittem, pochodzącym z USA mężem, ojcem i dziadkiem, emerytowanym strażakiem i biznesmenem, światowym liderem Mężczyzn Św. Józefa. Spotkanie odbędzie się we wtorek 19 listopada o godz. 18.30 w kościele w Opolu-Gosławicach.
  • Za tydzień w niedzielę (24.11) w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu doroczny dzień skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej.
  • W niedzielę (24.11) o godz. 16.15 w naszym kościele parafialnym w Koźlu odbędzie się koncert chóru "Echo Kresów" pod dyrekcją Adama Wołkowskiego. Tytuł koncertu „Przeżyjmy to jeszcze raz”. Chór "Echo Kresów" - ambasador Kultury Kresowej jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Natomiast w sobotę (23.11) w D.K. Chemik o godz. 16.00 odbędzie się festiwal kultur.
  • Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle po raz kolejny prowadzi na terenie naszego powiatu akcję pomocy dla rodaków na Kresach. Akcja polega na zbiórce paczek żywnościowych, które członkowie stowarzyszenia zawiozą Polakom mieszkającym na Litwie. Produkty będą zbierane w niedzielę 24 listopada po Mszach świętych.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

17 XI 2019 r.

† Józef Niszczy (l. 72) z ul. Piastowskiej, pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00.

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...