Tu jesteś » Ogłoszenia

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

24 XI 2019 r.

• Bóg Zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii. Po Mszy św. do puszki można złożyć ofiarę na remont katedry opolskiej. Za tydzień kolekta na remont parafialnego kościoła.
  • Dzisiaj (24.11) o godz. 16.15 w naszym kościele parafialnym w Koźlu odbędzie się koncert chóru "Echo Kresów" pod dyrekcją Adama Wołkowskiego. Tytuł koncertu „Przeżyjmy to jeszcze raz”. Chór "Echo Kresów" - ambasador Kultury Kresowej jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.
  • Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle po raz kolejny prowadzi na terenie naszego powiatu akcję pomocy dla rodaków na Kresach. Akcja polega na zbiórce paczek żywnościowych, które członkowie stowarzyszenia zawiozą Polakom mieszkającym na Litwie. Produkty są zbierane dzisiaj (24.11) przed kościołem.
  • W piątek przed Mszą św. szkolną o godz. 17.45 dzieci pierwszokomunijne otrzymają książeczkę Droga do Nieba.
  • W piątek o godz. 19.00 Msza św. dla młodzieży w kościele Wniebowzięcia NMP.
  • W sobotę od godz. 17.00 okazja do przyjęcia sakramentu pokuty.
  • Wspólnoty Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym zapraszają w środę 27 listopada do kościoła św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu na Mszę świętą i adorację z modlitwą o uzdrowienie. Program spotkania: 17.30 Modlitwa różańcowa; 18.00 Modlitewne przygotowanie do Eucharystii; 18.30 Eucharystia; 19.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W pierwszą niedzielę Adwentu, 1 grudnia 2019 r. o godzinie 16.00, w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu odbędzie się Ekumeniczna Modlitwa Młodych. Biskup Opolski zaprasza młodzież i wiernych całej diecezji. Więcej na stronie www.botafe.pl w zakładce: Aktualności.
  • W kancelarii parafialnej są już dostępne opłatki wigilijne.

W tym tygodniu do wieczności odeszli

24 XI 2019 r.

† Wanda Filusz (l.68) z ul. Chrobrego

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie...