Tu jesteś » Galeria » Zdjęcia różne » Szklarska Poręba - zima 2015

Szklarska Poręba - zima 2015

W dniach 26-29 I 2015 r. 21 osobowa grupa młodzieży naszej parafii przebywała na feriach zimowych w Szklarskiej Porębie. Uczestnicy mieli okazję min. pozjeżdżać na nartach, bobslejach i saneczkach, odwiedzić słynny Harrachov z "Mamucią skocznią", zobaczyć Dino Park a także odwiedzić przełęcz Kamieńczyka z jednym ze słynnych wodospadów, który jak przystało na tę porę roku był w większej części zmrożony. Nie zabrakło codziennej Eucharystii, w czasie której z perspektywy czterech kierunków geograficznych przyglądaliśmy się w krótkich rozważaniach życiu ludzkiemu. Był czas na zabawy w śniegu, którego nigdzie nie brakowało, był też czas poważnych dyskusji i rozmów. Wszyscy szczęśliwie przeżyli te 4 dni intensywnego pobytu pod opieką naszych katechetów: państwa Angeliki i Piotra Bechtów oraz ks. Bartosza... i chyba już nie mogą się doczekać kolejnych okazji do wspólnego spędzenia czasu wolnego od szkoły?!