Tu jesteś » Wspólnoty parafialne » Grupa Miłosierdzia Bożego

Grupa Miłosierdzia Bożego

Spotkania raz w miesiącu oraz koronka do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do piątku o godz. 15:00.

Życie i posłannictwo s. Faustyny zainspirowało apostolski ruch Bożego Miłosierdzia. Jego zadaniem jest dążenie do chrześcijańskiej doskonałości drogą, którą ona ukazała oraz głoszenie życiem i słowem tajemnicy miłosierdzia Bożego, a także wypraszanie go dla całego świata.

Jednym z przejawów ruchu jest Stowarzyszenie Apostołów Bożego Miłosierdzia. Łączy ono kapłanów, osoby konsekrowane i świeckie, które pragną służyć orędziu Miłosierdzia Bożego.

Celem stowarzyszenia jest:

W naszej parafii kult Bożego miłosierdzia rozszerzył się, po wprowadzeniu do naszego kościoła relikwii św. siostry Faustyny, oraz poświęceniu figury Jezusa Miłosiernego.

Nasza parafialna grupa Bożego Miłosierdzia ma swoje modlitewne spotkania raz w miesiącu, a w każdy piątek o godz. 15:00 gromadzi się na odmawianiu Koronki do Bożego Miłosierdzia.